Uitkijktoren Den Helder - Uitkijktoren Den Helder, Nederland

Accommodatie: Uitkijktoren Den Helder
Locatie: Den Helder, Noord-Holland
Categorie: Bijzondere overnachtingen Nederland
  Authentieke accommodaties in Nederland
  Romantische hotels / Bruidssuites in Nederland

Deze romantische top locatie is een oude kustwachttoren en staat op de dijk van Huisduinen (gemeente Den Helder). Aan alle kanten is het uitzicht prachtig, want u kijkt uit over zee, de duinen of over het dorpje Huisduinen. Het is allemaal even boeiend en het verveelt nooit. Nu is deze wachttoren omgebouwd en kan er overnacht worden.

Beschrijving uitkijktoren

Toen deze bijzondere toren geen functie meer had, is een gedeelte tot appartement verbouwd. De eigenaar heeft zoveel mogelijk de originaliteit van de toren proberen te bewaren met als functie de gasten een comfortabele nacht te bezorgen met een ongekend mooi uitzicht en het strand voor de deur! Kortom een onvergetelijk verblijf is gegarandeerd! Het appartement is gebouwd op de 3e, 4e en 5e verdieping.

  • Op de 3e verdieping vindt u een compleet ingerichte keuken met oven, magnetron en vaatwasser.
  • Op de 4e verdieping bevindt zich de slaapkamer en een badkamer met douche en toilet.
  • De 5e verdieping bestaat uit een woonkamer met een klein keukentje. In de woonkamer zijn rondom ramen om optimaal van het uitzicht te kunnen genieten. Er zijn openslaande tuindeuren naar de balustrade  rondom de toren.

Ligging

Op de dijk van Huisduinen (Den Helder), tussen het strand, de duinen en het dorpje Huisduinen. 3km vanaf het centrum van Den Helder en 3 km vanaf de boot naar Texel. Binnen 25 meter vindt u 3 restaurants.

Activiteiten/Bezienswaardigheden

  • Den helder met verschillende attracties, o.a. marinemuseum etc.
  • De kust van Noord Holland met mooie stranden en gezellige dorpjes (Bergen, Schoorl)
  • Texel 20 minuten met de boot

Extra informatie

Adres:Zeeweg 10, Den Helder
Provincie: Noord-Holland 
Website: www.torentje.nl
Dichtstbijzijnde (grote) stad:Den Helder
Beste seizoen:Hele jaar door
Roken:Niet toegestaan
Huisdieren:Niet toegestaan
Invaliden:Niet geschikt voor invaliden
Betalingsmogelijkheden:Pin, contant
Prijs vanaf:€ 269,00 per accommodatie per nacht
Prijs en arrangementen:€ 1599,00 per accommodatie per week
Share |